X
تبلیغات
رایتل

زن و زیبایی ، عکس ، SMS ، آرایشی ، مدل لباس ، گردشگری

عکس های بازی برزیل - کره شمالی

HTML clipboard

HTML clipboard

عکس های بازی برزیل - کره شمالی

 

 

  لطفا تا باز شدن کامل شکیبا باشید

 

برزیل با پیروزی برابر کره شمالی جام را گرم کرد/ شکست چهارمین نماینده آسیا

 

تیم ملی فوتبال برزیلی یکی از مدعیان اصلی قهرمانی نوزدهمین دوره رقابتهای جام جهانی در نخستین دیدار خود برابر تیم ملی فوتبال کره شمالی به پیروزی رسید تا گرمای جام نوزدهم بیش از گذشته احساس شود.

به گزارش خبرنگار مهر، در ادامه روز نخست مرحله گروهی رقابتهای فوتبال جام جهانی 2010 آفریقای جنوبی در گروه G از ساعت 23 روز سه شنبه تیم های ملی فوتبال برزیل و کره شمالی در ورزشگاه " الیس پارک" شهر ژوهانسبورگ و به قضاوت "ویکتور کاسای" به مصاف هم رفتند که در پایان شاگردان دونگا موفق شدند حریف آسیایی خود را با نتیجه 2 بر یک شکست دهند.

برای طلایی پوشان آمریکای جنوبی در این دیدار مایکون و الانو گل زدند.

تیم ملی فوتبال برزیل در گروه G  رقابتهای جام جهانی با تیم های کره شمالی، ساحل عاج و پرتغال همگروه است و باید در دومین دیدار خود روز 30 خردادماه به مصاف ساحل عاج برود.

در نخستین دیدار این گروه که عصر سه شنبه برگزار شد تیم های ملی فوتبال ساحل عاج و پرتغال به تساوی بدون گل دست پیدا کرده بودند.

 

 

روبینیو شب خوبی را نسبت به بازیکنان دیگر برزیل سپری کرد.حلقه شادی بازیکنان برزیل

شادی ژولیو سزار از گلزنی تیمشدروازه بان کره شمالی مغموم از گلی که دریافت کرد کاکا شب بد و کم فروغی را پشت سر گذاشتمطمئناً نوک پیکان انتقادها به بازی بد برزیل به سوی دونگا خواهد بودلحظه به ثمر رسیدن گل دوم برزیل توسط الانو


مایکون و الانو گلزنان تیم ملی برزیل در بازی با کره شمالیکره شمالی بازی بسیار خوب و جسورانه ای را به نمایش گذاشت و مزدش را هم گرفت