X
تبلیغات
رایتل

زن و زیبایی ، عکس ، SMS ، آرایشی ، مدل لباس ، گردشگری

عکس های زن جنگلی کشور کامبوج

HTML clipboard

عکس های زن جنگلی کشور کامبوج

 

 

  لطفا تا باز شدن کامل شکیبا باشید


 

زن جنگلی کشور کامبوج که ماه گذشته دوباره به حیات وحش فرار کرده بود در یکی از چاه‌های فاضلاب نزدیک روستا پیدا شد.روچوم پنگینگ در زمانی که کودک کوچکی بود در جنگل گم شد و 18 سال به تنهایی در آنجا زندگی کرد. مدتی پیش او پیدا شد و به خانواده اش بازگردانده شد. اما او در این مدت مشکل زیادی برای زندگی در میان مردم داشت تا این که نهایتا 11 روز پیش لباس‌های خود را پاره کرد و از خانه اش متواری شد.

او که سالیان متوالی در جنگل زندگی کرده بود نمی‌توانست خود را با جامعه تطبیق دهد و به همین دلیل تصمیم گرفت به جایی که در آن بزرگ شده بود بازگردد.
بعد از چند روز اهالی روستا او را در یک چاه فاضلات بدون آب و غذا و اکسیژن کافی و در حالی که درخواست کمک می‌کرد پیدا کردند.
سال لو پدر این دختر 29 ساله در این باره گفت: اهالی روستا او را از چاه خارج کرده و تمیزش کردند. اما او بسیار ضعیف شده است.گروه حقوق کامبوج به نام ادهاک اعلام کرده است که خانواده این دختر توانایی نگهداری از او را ندارند، چرا که او دچار مشکلات روانی و احساسی عمیقی است.
روچوم اولین بار در سال 1989 و در سن 8 سالگی در نزدیکی جنگلی در 400 مایلی فنوم پن ناپدید شد تا این که چند ماه پیش اهالی روستا این دختر را پیدا کردند. اگرچه پدر او از انجام آزمایش دی.ان.ای برای اطمینان از این که این زن همان دختر ناپدید شده او در 18 سال پیش است سرباز می زند.
البته نظریه‌های دیگری هم وجود دارد که اعلام می‌کند این دختر این مدت را به طور کامل در اسارت و سوءاستفاده قرار داشته و امکان نجات یافتن یک دختر 8 ساله در جنگل بسیار کم است.
روچوم قادر به تکلم به هیچ زبانی نیست و به جای حرف زدن معمولا صدای حیوانات از خود درمی آورد. علاوه بر آن او علاقه به پوشیدن لباس ندارد و بیش‌تر دوست دارد چهار دست و پا حرکت کند.