زن و زیبایی ، عکس ، SMS ، آرایشی ، مدل لباس ، گردشگری

۸ شارژر عجیب که از داشتنشان لذت خواهید برد


 

۸ شارژر عجیب که از داشتنشان لذت خواهید برد


 لطفا تا باز شدن کامل  شکیبا باشید
در صورتی که هر یک از عکس ها باز نشد بر روی آن راست کلیک کرده و گزینه Show Picture را انتخاب کنید

در دنیای امروز یکی از کارهای جالبی که هر روز انجام میشود اختراع دوباره ی همان محصولاتی است قبلا از آنها استفاده میکردیم. این اختراع دوباره یک سری مزایایی دارد، مثلا دیزاین دستگاه را به طور کل تغییر میدهد میکند، کیفیت کار آن را افزایش میدهد و امکانات جدیدتری به آن اضافه میکند. بنابراین عموما کسی نیست که از این گجت های دوباره اختراع شده خوشش نیاید. شارژر ها لوازمی هستند که هر یک از ما ها حد اقل ۲ یا ۳ مدل از انها را برای شارژ کردن گجت های مختلف با خود همراه داریم. اگر از شکل یک نواخت و قدیمی انها خسته شده اید و به دنبال طرحی تازه هستید که علاوه بر لذت بردن از آن، دوستانتان را هم با آن متعجب کنید، لازم است با من همراه شوید چرا که در مطلب امروز تصمیم دارم ۸ طرح مختلف شارژر را به شما دوستان عزیز نشان دهم که بی شک از دیدن آنها لذت خواهید برد.

۱- شارژر خورشیدی درختی! (یا یه چیزی تو همین مایه ها!)

این شارژر از ۵۴ سلول خورشیدی تشکیل شده که میتوانند به راحتی و توسط یک سیم رابط تمام گجت های شما را شارژ کنند. در ضمن جهت تمام شاخه ها را هم میتوانید خودتان با دست تنظیم کنید که مطمئن شوید حد اکثر نور خورشید را دریافت میکنند.

۲- شارژی به سبک تلفن های قدیمی

اگر از آن دسته اشخاصی هستید که گاه گداری دوست دارند یاد گذشته ها را زنده کنند، این شارژر برای شما ساخته شده. البته با همه ی اینکه طرحش قدیمی است اما باز هم از تلفن های قدیمیتان خیلی پیشرفته تر است! میپرسید چرا؟ خوب وقتی که آیفونتان را درون این شارژر بگذارید میتوانید از گوشی اش برای مکالمه از طریق آیفونتان استفاده کنید! این تلفن از مس ساخته شده که طبیعتا وزن آن را کمی زیاد میکند.  در ضمن باید بگویم بدنه ی این شارژر به صورت کارخانه ای تولید نمیشود بلکه تمام بدنه اش توسط هنرمندی به نام Scott freeland ساخته میشود؛ بنابراین قیمتش هم بسیار زیباست! ۴۵۰ دلار آمریکا!
۳- هم یویو بازی کنید هم گوشی را شارژ کنید

این یکی واقعا فوق العاده است. تقریبا همه ی ما عاشق بازی کردن با یویو هستیم. پس چه فرصتی از این بهتر؟ نحوه ی کار این شارژر واضح است، شما بازی میکنید، گوشی دلبندتان شارژ میشود :) احتمالا هرچقدر هم مهارتتان در بازی کردن با یویو بیشتر باشد سریعتر موفق میشود شارژ گوشی خود را کامل کنید. این یکی را واقعا دوست دارم :)
۴- شارژر مکعب روبیک!

صادقانه بگویم که مکعب روبیک برای من چیزی شبیه کابوس شبانه است! اما اگر شما دوستش دارید میتوانید از این به بعد موبایلتان را با آن شارژ کنید. کارکرد این مکعب خیلی جالب است. هروقت که شما با آن بازی میکنید و قسمت های مختلفش را میچرخانید، این مکعب انرژی را به صورت انرژی الکتریکی در یک باتری لیتیوم – یون که در میانه ی آن تعبیه شده ذخیره میکند و بعد هر وقت یک موبایل یا پخش کننده ی MP3 را به آن متصل کنید گجتتان را به خوبی شارژ خواهد کرد.
۵- حرکات موزون بفرمایید! موبایلتان را شارژ میکنیم!

این شارژر را به بازویتان میبندید و بعد یک موزیک زیبا برای خودتان پخش میکنید و مشغول انجام حرکات موزون میشوید! شارژ هم اگر از حرکات موزونتان خوشش بیاید باتری ای که درونش تعبیه شده را برایتان شارژ میکند! :D از شوخی که بگذریم نحوه ی کار این شارژر به این صورت است که از حرکت شما برای شارژ خودش استفاده میکند. بعدا میتوانید به موبایلتان متصلش کنید تا موبایلتان را به خوبی شارژ نماید. شارژرش بد آموزی دارد! استفاده نکنید :D
۶- موبایلتان را بجای نان صبحانه تست کنید!

به نظر من ایده ی این شارژ واقعا جالب و دوست داشتنی است :) موبایلتان را درون ان میگذارید و شارژر با نزدیک شدن به زمان فول شدن باتری، کم کم موبایل را به سمت بالا هدایت میکند و رنگ چراغش کم کم از خاموش به سمت سفید و در اخر طلایی میرود و موبایلتان را کلا شوت میکند بیرون :D اشکالش این است که کوچولوهای خانواده ممکن است با دیدن این صحنه تصمیم بگیرند بعدا این حرکت را با موبایل عزیزتان و دیگر تستر های خانه تمرین کنند! میدانم خیلی لذت خواهید برد!
۷- شارژر خرسی

این شارژر از هیچ تکنولوژی خاصی استفاده نمیکند. فقط احتمالا موقع شارژ موبایتان کمی هم سرگرم خواهید شد و به قیافه ی خنده دار این شارژ خواهید خندید. صادقانه بگویم حاضر نیستم ۲۱ دلار و ۷۵ سنت بابت ان بپردازم!
۸- شارژر بادی

این شارژر بادی زیبا که کاملا هم دوست دار محیط زیست است، موبایل شما را با تبدیل انرژی باد توسط توربین هایش به انرژی الکتریکی شارژ میکند. گفته میشود با مقدار باد لازم برای باد کردن یک بالش میتواند موبایل شما را برای ۵ دقیقه شارژ کند. به نظر منطقی و مناسب میرسد :) اینطور نیست؟ تازه یکمی هم ورزش میفرمایید که بسیار خوب است :)