زن و زیبایی ، عکس ، SMS ، آرایشی ، مدل لباس ، گردشگری

برای کم و زیاد کردن صدا، اسپیکر را بالا و پایین کنید!!!


 

برای کم و زیاد کردن صدا، اسپیکر را بالا و پایین کنید!!!


 لطفا تا باز شدن کامل  شکیبا باشید
در صورتی که هر یک از عکس ها باز نشد بر روی آن راست کلیک کرده و گزینه Show Picture را انتخاب کنید

در اکثر اسپیکر هایی که دارای صفحه ی نمایش نیستند عملا فهمیدن میزان volume صدا خیلی دشوار است! فرض کنید نیمه شب هوس میکنید یک آهنگ ملایم گوش کنید که ناگهان با اسپیکرتان تمام اعضای خانه را از خواب بیدار میکنید و سپس باید بجای آهنگ مورد علاقه یتان، از صدای فریاد اعضای خانواده نهایت لذت را ببرید! اسپیکری که امروز به شما معرفی میکنم جالبترین نوع نمایش ولوم را به شما ارائه میکند. در این اسپیکر برای کم و زیاد کردن صدا میبایست خود بدنه ی اسپیکر را به سمت بالا یا پایین حرکت دهید.

 

بدنه ی این اسپیکر از ۱ بخش داخلی و یک روکش انعطاف پذیر خارجی ساخته شده که از روکش بیرونی میتوانید برای تنظیم مقدار صدا استفاده نمایید. وقتی که لایه ی بیرونی را به پایین ترین وضعیت ممکن برسانید، صدای اسپیکر به حد اکثر میرسد و در حالتی که بدنه اصلا خم نشده باشد ، اسپیکر خاموش است.
شاید الان این سوال به ذهنتان برسد که چراکه پایین رفتن را برای زیاد کردن اسپیکر و بالا رفتن را برای خاموش بودن انتخاب کرده اند. پاسخ این سوال این است که وقتی لایه ی رویی اسپیکر را به پایین ترین وضعیت خود میرسانیم حالت انحنایی که ایجاد میشود کاملا زیاد بودن صدا را در ذهن تداعی میکند.
این طرح هنوز در مرحله ی طراحی است و به مرحله ی تولید نرسیده است.
در ادامه ی مطلب میتوانید عکس های بیشتری را از این اسپیکر زیبا مشاهده کنید.