X
تبلیغات
کالج کارآفرینی تیوان

زن و زیبایی ، عکس ، SMS ، آرایشی ، مدل لباس ، گردشگری

گزارش تصویری از چهارمین نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال

digital-media-fair-1.jpg


 

گزارش تصویری از چهارمین نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال


 لطفا تا باز شدن کامل  شکیبا باشید
در صورتی که هر یک از عکس ها باز نشد بر روی آن راست کلیک کرده و گزینه Show Picture را انتخاب کنید

همین ابتدای کار بگویم که اگر هنوز موفق نشده‌اید که این نمایشگاه را ببینید و یا احساس می‌کنید که فرصت دیدن آن‌را نخواهید داشت هیچ نگران نباشید! بلعکس، خوشحال شوید چرا که وقت‌تان بیهوده تلف نشده است. این چهارمین سال پیاپی است که نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال که در میانه راه، پیشوند "بین‌المللی" را نیز به خود اضافه کرد، در حال برگزاری است. نمایشگاهی که کاربران دیجیتال همه‌ساله انتظار برگزاری بهتر آن‌را دارند و هر‌بار، به امید سال بعد، از وجود نواقص و مشکلات عدیده آن چشم پوشی می‌کنند.

digital-media-fair-1.jpg

نمایشگاه امسال از ۱۵ مهر آغاز شد و تا ۲۴ مهر ماه نیز ادامه خواهد داشت. این نمایشگاه در ۶ دسته مختلف که شامل پایگاه‌های اینترنتی و وبلاگ‌ها، نرم‌افزارهای رسانه‌ای، نرم‌افزارهای تلفن همراه، هنرهای دیجیتال، بازی‌های رایانه‌ای و پژوهش، فناوری و نو‌آوری است، طبقه‌بندی شده است. البته مانند سال‌های گذشته، رسانه‌های دیجیتال شامل نشست‌ها آموزشی نیز هست که شاید یکی از معدود نقاط قوت آن، وجود همین برنامه باشد؛ البته باز هم نمی‌توان کلیه آن‌ها را قابل قبول توصیف کرد.

digital-media-fair-2.jpg

ما مانند رویه سال‌های گذشته، تلاش کردیم تا تصاویری را از بخش‌های مختلف این نمایشگاه تهیه کنیم و آن‌را در قالب گزارشی تصویری در اختیار شما کاربران وبلاگینا قرار دهیم. آنچه که در ادامه می‌بینید تصاویری منتخب از چهارمین نمایشگاه بین‌المللی رسانه‌های دیجیتال است.

digital-media-fair-3.jpg

مجموعه پرفروش کینگ یکی از متمایزترین وجوح رسانه‌ای و نرم‌افزاری ایران نسبت به سایر دنیا است که می‌بایست حتما در حضور دیگر کشورهای بین‌المللی به رخ آنان کشیده شود تا باعث افتخار ما گردد. قانون‌شکنی، بسته بسته...!

digital-media-fair-4.jpg

کاش تابلوی بخش وب‌سایت‌ها و وبلاگ‌ها نیز بین این تابلوها گذاشته می‌شد.

digital-media-fair-5.jpg

نه! اشتباه نشده. تصویر نمایشگاه لباس نیست! این شرکت که به گفته خود تولید‌کننده مدرن‌ترین لباس‌هاس اسلامی است، احتمالا خواسته تا این مدرن بودن را در چنین نمایشگاه به تصویر بکشد. نمی‌دانم چنین غرفه‌ای را عزیزان در کدامین بخش جشنواره قرار داده‌اند؟ هنرهای دیجیتال؟ یا پژوهش، فناوری و نو‌آوری؟

digital-media-fair-6.jpg

یک نوع تبلیغات رایگان!

digital-media-fair-7.jpg

بدون شرح

digital-media-fair-8.jpg

حتما خارجی‌های حاضر در نمایشگاه با حضور در این قسمت به وجد آمده‌اند! فکر کنم بالغ بر ۱۰ نوع مختلف کینگ نرم‌افزرای در این بخش بود که هر‌کدام از آن‌ها را شرکتی به نام خود منتشر کرده بود. مثلا ادوبی فتوشاپ پرند، ادوبی فتوشاپ گردو، ادوبی فتوشاپ ... . اما ما همچنان امیدواریم!

digital-media-fair-9.jpg

این‌هم بدون شرح!

digital-media-fair-10.jpg

ایرانسل مثل همیشه غرفه نسبتا بزرگی داشت.

digital-media-fair-11.jpg

اینجا هم محل سفارش آهنگ‌های درخواستی ایرانسل بود!

digital-media-fair-12.jpg

صرفا جهت جلب توجه بود چرا که استفاده به خصوصی از این به اصطلاح تلفن نمی‌شد.

digital-media-fair-13.jpg

نسبتا از این‌جا خوشم آمده بود.

digital-media-fair-14.jpg

بانک پاسارگاد هم آمده بود تا در غیاب دیگر رقیبانش خودی نشان دهد.

digital-media-fair-15.jpg

این برچسب روی کف زمین و در بدو ورود به بخش سایت‌ها و وبلاگ‌ها زده شده بود. به نظر شما معنی "پایگاه‌های اینترنتی و وبلاگ‌ها" به انگلیسی چه می‌شود؟!

digital-media-fair-16.jpg

این‌هم سردر همان قسمت است با همان ترجمه!

digital-media-fair-17.jpg

این‌جا غرفه خانوادگی سافت‌گذر بود. آشنایان، بچه‌ها و همه و همه را می‌توانستید در آن پیدا کنید. به هر‌حال مهم نیست که حتما افراد، ارتباط کاری داشته باشند، ارتباط فامیلی هم کفایت می‌کند. البته زمان ثبت عکس، این غرفه از ثبات نسبی‌ای برخوردار بود!

digital-media-fair-18.jpg

هرچند که شیوه فعالیت سایت‌شان را نمی‌پسندم اما نسبت به خیلی از رقیبان، غرفه بهتری داشتند. حد‌اقل آبروداری کردند و کمی در طراحی بنر، غرفه و پوشش غرفه داران سلیقه به خرج داده‌اند. ساده اما پسندیده!

digital-media-fair-19.jpg

ما که پوششی ندیدیم. شما اگر دیدید بگویید تا اصلاحش کنیم.

digital-media-fair-20.jpg

این هم برای مشتاقان پرشین‌بلاگی...!

digital-media-fair-21.jpg

گمان کنم حداقل ۲ ساعتی را میهمان علی توکلی عزیز بودیم و در این بین با دوستان زیادی آشنا شدیم.

digital-media-fair-22.jpg

چین حتی به نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال هم نفوذ کرده است. باور کنید! پوشش کارت‌های غرفه‌داران همگی داخل لفاف‌های چینی تحویل آن‌ها شده است. این‌هم جهت اثبات!

digital-media-fair-23.jpg

حتی در پلاک مشخصات غرفه‌ها نیز اندکی توجه نشده بود تا "پایگاه‌های اینترنتی و وبلاگ‌ها" را "Internet & Weblogs" ترجمه نکنند.

digital-media-fair-24.jpg

هر شرحی که دوست دارید می‌توانید برای این تصویر به کار ببرید!

digital-media-fair-25.jpg

گیم‌نت!

digital-media-fair-26.jpg

این هم نمایشی بود که در بیرون از سالن نمایشگاه در حال اجرا بود. احتمالا به نوعی نشانگر عصر طلایی فعلی و عصر نقره‌ای گذشته بوده است.