زن و زیبایی ، عکس ، SMS ، آرایشی ، مدل لباس ، گردشگری

3 اتومبیل مفهومی از سوئد، اسپانیا و آلمان ( تصویری)

www.talab.ir


 

3 اتومبیل مفهومی از سوئد، اسپانیا و آلمان ( تصویری)


 لطفا تا باز شدن کامل  شکیبا باشید
در صورتی که هر یک از عکس ها باز نشد بر روی آن راست کلیک کرده و گزینه Show Picture را انتخاب کنید

 

دانش > فناوری - در نمایشگاه خودرو امسال طیف وسیعی از خودروهای دوست دار محیط زیست به چشم می خورند که بخش بزرگی از آنها را نمونه های مفهومی جدید با موتور تقویت شده یا تمام الکتریکی به خود اختصاص داده اند.

محبوبه عمیدی: بیش از 60 خودرو در نمایشگاه خودرو پاریس ارائه شده اند که مشخصات فنی و طراحی داخلی متفاوتی دارند اما رنگ قرمز و شکل طراحی خارجی این نمونه مفهومی به سادگی می تواند طیف گسترده ای از طراحی های تازه و خودروهای نمایشگاه امسال را برای ما تداعی کند. (برای مشاهده عکس بزرگ، اینجا را کلیک کنید)

 

www.talab.ir

 

اپل GTC نمونه مفهومی رونمایی شده توسط خودروساز آلمانی اپل یکی از معدود نمونه های اسپرتی است که اگر به تولید انبوه برسد، به سادگی می تواند 5 سرنشین را جابجا کند. زیر کاپوت این اتومبیل یک موتور توبوشارژ بنزینی با ظرفیت 2 لیتر تعبیه شده که می تواند توانی تا 290 اسب بخار را به حرکت درآوردن این خودروی کوچک تأمین کند. (برای مشاهده عکس بزرگ، اینجا را کلیک کنید)

 

www.talab.ir

 

طراحی خاص چراغ های عقب این اتومبیل جالب توجه است. طیفی از رنگ قرمز درخشان که تمامی طراحی خارجی را تحت الشعاع قرار داده است. مطابق اعلام اپل این شرکت در حال حاضر برنامه ای برای ورود اپل جی.تی.سی به خط تولید این شرکت نخواهد داشت. (برای مشاهده عکس بزرگ، اینجا را کلیک کنید)

 

www.talab.ir

 

اولین خودروی تمام الکتریکی ساب

خودروساز سوئدی ساب با 9-3 ePower، اولین نمونه مفهومی تمام الکتریک این شرکت در نمایشگاه خودرو امسال شرکت کرده است. این خودرو که تعداد محدودی از آن برای بررسی امکان تولید خودروهایی با آلایندگی صفر و توان جاده ای مناسب تا سال آینده تولید خواهد شد به یک موتور الکتریکی با قدرت 184 اسب بخار و یک مجموعه باتری یون لیتیوم با توان 35.5 کیلووات ساعت مجهز است. (برای مشاهده عکس بزرگ، اینجا را کلیک کنید)

 

www.talab.ir

 

این خودرو برای رسیدن از صفر تا صد به 8.5 ثانیه زمان نیاز دارد و حداکثر سرعت آن 150 کیلومتربرساعت خواهد بود. حداقل مسافت پیش بینی شده برای حرکت ساب بالای 162 کیلومتر در هر بار سفر پیش بینی شده است. (برای مشاهده عکس بزرگ، اینجا را کلیک کنید)

 

www.talab.ir

 

باتری های به کار گرفته شده که 3 تا 6 ساعت زمان شارژ آنها طول می کشد، عمر مفیدی برابر 10 سال خواهند داشت. سیستم خنک کننده این اتومبیل از هوا به جای مایعات استفاده می کند و به همین دلیل هزینه های اولیه کمتر شده و وسیله نقلیه سبک تر خواهد شد. (برای مشاهده عکس بزرگ، اینجا را کلیک کنید)

 

www.talab.ir

 

کوپه تمام الکتریکی Seat Ibe

خودروساز اسپانیایی Seat با رونمایی از کوپه مفهومی تمام الکتریکی این شرکت در نمایشگاه امسال نشان داده توان رقابت با بزرگ ترین شرکت های تولیدکننده اتومبیل های الکتریکی را خواهد داشت. (برای مشاهده عکس بزرگ، اینجا را کلیک کنید)

 

www.talab.ir

 

این خودرو که نزدیک به 4 متر طول دارد و یک کوپه اسپرت با رنگ محبوب نمایشگاه امسال است، کمتر از 1100 کیلوگرم وزن دارد. قدرت موتور الکتریکی این اتومبیل حداکثر 102 اسب بخار خواهد بود و به همین دلیل وزن اتومبیل حائز اهمیت است. (برای مشاهده عکس بزرگ، اینجا را کلیک کنید)

 

www.talab.ir

 

این خودرو که برای چهار سرنشین طراحی شده، 10 ثانیه طول می کشد تا از صفر به سرعت 100 کیلومتربرساعت برسد. حداکثر سرعت Seat Ibe 162 کیلومتردرساعت برآورد شده است. باتری یون لیتیوم به کار گرفته شده با ظرفیت اسمی 18 کیلووات ساعت باید بتواند با هر بار شارژ، انرژی مورد نیاز برای حرکت این خودرو به مسافت 130 کیلومتر را تأمین کند. (برای مشاهده عکس بزرگ، اینجا را کلیک کنید)

 

www.talab.ir